BME TTK Kari Nyílt Nap

A Fizipedia wikiből

Nyiltnap.png

Sok szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Természettudományi Karának Nyílt Napjára 2018. november 16-án (pénteken) a BME dísztermében!

A nyílt nap programja

9:00-10:00

• Gyülekező és regisztráció a BME központi épület 1. emeletén, a Díszteremben és annak előterében

10:00-12:00

• Dékáni köszöntő
  • Tájékoztatás a BME TTK fizikus és matematikus képzéseiről és a műegyetemi hallgatói életről
  • Izgalmas ismeretterjesztő előadások
    • Pokol Gergő: ????
    • Weiner Mihály: ???

12:00-13:00

• Furfangos matematikai problémák és látványos kísérletek a Díszterem melletti kerengőn, természettudományos TOTO

13:00-13:20

• Természettudományos TOTO megoldás és eredményhirdetés értékes nyereményekkel!

Miért érdemes eljönnöd?

Kepzes2.png
Mindent megtudhatsz képzéseinkről!

A képzési tájékoztatón túl személyesen is beszélgethetsz karunk oktatóival és hallgatóival a továbbtanulásról, egyetemi életről és elhelyezkedési lehetőségekről. Sok információval és szóróanyaggal gazdagodva térhetsz haza!

Nyiltnap bemutato.jpg
Tudományos élménypark vár rád!

A nyílt nap nem csak a képzéseinkről szól, bárkinek ajánljuk, aki érdeklődik a matematika és a fizika iránt! Vezető oktatóink izgalmas előadásokat tartanak, majd látványos kísérleteket és furfangos matematikai problémákat tekinthettek meg a főépület kerengőjén. Közben részt vehettek egy természettudományos TOTO játékban is: aki legjobban figyelt a nyílt napon, értékes ajándékkal térhet haza.